На Львівщині 11 сиріт отримають власне житло

Одинадцять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із семи громад Львівщини отримають дев’ять помешкань.

15.11.2023
На Львівщині 11 сиріт отримають власне житло

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Житло для сиріт придбають у Стрийській (дві однокімнатні квартири), Сколівській (однокімнатна квартира), Мостиській (трикімнатна квартира), Козівській (однокімнатна квартира), Кам’янка-Бузькій (однокімнатна квартира), Радехівській (двокімнатний житловий будинок із земельною ділянкою та двокімнатна квартира), Старосамбірській (двокімнатна квартира), Новояворівській (двокімнатна квартира) міських та сільських радах.

Загальна вартість об’єктів становить 8,3 млн грн — майже 3 млн грн виділять з обласного бюджету, громади ж скерують 5,3 млн грн. Цього року на Львівщині вже закупили 24 житлові об’єкти (квартири і три будинки) для 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.