На Стрийщині двом мешканцям з числа дітей-сиріт вручили ключі від власних помешкань

Ключі від квартир вручила заступниця міського голови Христина Грех.

28.11.2023
На Стрийщині двом мешканцям з числа дітей-сиріт вручили ключі від власних помешкань

Про це повідомляє Стрийська міська рада.

Власницею однокімнатної квартири стала 20-річна стриянка Тетяна Кошлачова. Дівчина перебувала на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в службі у справах дітей.

Зараз Тетяна навчається на четвертому курсі ЛНУ ім. І. Франка. Проживає у сім’ї колишнього піклувальника.

Ще одні ключі від однокімнатної квартири у Стрию отримала  20-річна Ірина Заволока. Дівчина народилася у с. Кавсько. В службі у справах дітей перебувала на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Закінчила навчання у ДНЗ “Львівське ВПУ побутового обслуговування”.

“Квартири вдалося придбати у співфінансуванні. 60% вартості сплатили з місцевого бюджету, решта – з обласного.

Вітаємо дівчат з власним житлом. Нехай в ньому завжди буде затишно та комфортно“, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.