На Львівщині колишній соратник Стахіва принижував військових, які недавно повернулися з передової

У Дрогобичі Львівської області Мар’ян Чава зняв та поширив у соцмережі відео, на якому принижував військовослужбовців ТЦК та СП.

23.06.2023
На Львівщині колишній соратник Стахіва принижував військових, які недавно повернулися з передової

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Володимир Фітьо, керівник пресслужби Сухопутних військ Збройних Сил України.

Колишній соратник Стахіва не лише принижував військових на камеру, які роздавали повістки, а й називав їх злочинцями.

При цьому дозволяв собі нахабні фрази:

“А що ви тут третеся”, “Трошечки простіше фейс зробіть свій”, “Давайте, щоб я вас тут не бачив”.

Один з військових, 23-річний Артем Бєлоусов, якого принижував Чава, недавно був переведений з фронту до ТЦК після поранень. Внаслідок мінно-вибухового поранення хлопець втратив око та  має другу групу інвалідності. Боєць воював з 18 років у складі бойової 24 бригади Короля Данила.

Інший військовий, 50-річний Михайло Андрієвський, пішов воювати разом з сином, провів на передовій близько року. Його 31-річного сина 24 грудня вбив ворожий снайпер під Кремінною.

Нагадаємо, раніше Мар’ян Чава також хамив українським військовим. Про нього розповідав військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Антон Петрівський.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.