На Львівщині до дня міста переселенці долучились до толоки

Кажуть, що таким чином хочуть віддячити місту, де проживають понад рік і яке стало другою домівкою для них.

26.05.2023
На Львівщині до дня міста переселенці долучились до толоки

Кілька днів тому до Дня міста Сокаля членкині «Жіночого клубу», організованого за ініціативи Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль, долучилися до прибирання міста. Про це повідомляє Червоноградська районна військова адміністрація.

Вказується, що 30 переселенців, які проживають в Сокалі на Львівщині, спільно з працівниками комунального підприємства «Сокаль-Житлокомунсервіс», працювали на п’ятьох локаціях міста – впорядковували міські клумби, підмітали, збирали сміття. 

Організаторка передсвяткової толоки Мар’яна Яремчук зазначає: «Наші тимчасові гості надзвичайно пишаються своєю роботою. Словом, люди продовжують жити, хочуть працювати та бути потрібними. Ми ж у нашому «Жіночому клубі» створюємо для цього максимальні умови».

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.