На Львівщині детективи БЕБ проводять обшуки на тютюновій фабриці

14 травня правоохоронці одночасно провели обшуки на 5 найбільших вітчизняних виробниках тютюну.

15.05.2024
На Львівщині детективи БЕБ проводять обшуки на тютюновій фабриці
Фото умовне

Голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив про результати обшуків на тютюнових фабриках.

Зокрема, він наголосив, що серед підприємств, на яких проходять обшуки, – відома львівська фабрика та фабрика конвертатора з Києва.

Під час обшуків виявлені підроблені акцизні марки, не марковані тютюнові вироби.

“Обшуки не завершені. Процесуальні дії щодо підтвердження виготовлення контрафактних цигарок на відповідному обладнанні тривають. Це потребує деякого часу, але це при бажанні, яке точно є, не складно.На сьогодні виготовлення нелегального тютюну заблоковано повністю. Маю обґрунтовану надію назавжди”, – зазначив Гетманцев.

Також він додав, що це не останні обшуки серед підприємств тютюнових виробів.

“Не думав, що скажу це так скоро, але, так, респект БЕБ”, – підсумував Гетманцев.

Нагадаємо, 1 квітня 2024 року БЕБ провело одночасні масштабні обшуки на Львівській тютюновій фабриці Григорій Козловського та на фабриці «Українське тютюнове виробництво» Владислава Гельзіна в селі Гоща Рівненської області.

А у березні 2023 року правоохоронці провели обшуки на території Винниківської тютюнової фабрики стосовно службових осіб, які підозрювались у незаконному виготовленні, зберіганні тютюнових виробів, що не оклеюються марками акцизного податку та не відображаються в бухгалтерському, податковому обліках.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.