На Львівській тютюновій фабриці та на фабриці «Українське тютюнове виробництво» провели обшуки

1 квітня БЕБ провело одночасні масштабні обшуки на Львівській тютюновій фабриці Григорій Козловського, та на фабриці «Українське тютюнове виробництво» Владислава Гельзіна в селі Гоща Рівненської області.

02.04.2024
На Львівській тютюновій фабриці та на фабриці «Українське тютюнове виробництво» провели обшуки

Про це повідомив журналіст-розслідувач Євген Пінський.

За його словами, на Львівській тютюновій фабриці виявлено тіньову бухгалтерію та вилучено перелік головних покупців сигарет, які йшли на контрабандний ринок в ЄС.

«У Гощі, окрім офіційного виробництва, виявлено кілька пересувних ліній виготовлення сигарет, кілька тон тютюну, а також, поліграфію сотень тисяч пачок відомих брендів сигарет», – йдеться у повідомленні.

Офіційно БЕБ наразі не повідомляло про ці обшуки.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.