На Дніпропетровщині відмовляються демонтовувати пам’ятник Брежнєву

Це питання обіцяють розглянути після закінчення воєнного стану.

27.02.2023
На Дніпропетровщині відмовляються демонтовувати пам’ятник Брежнєву
Фото: Олександр Рудоманов

Про це свідчить відповідь Кам’янецької міської ради на запит LB.ua.

Питання з демонтажем пам’ятника триває з моменту прийняття Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, коли міська рада зробила його частиною експозиції музею, при цьому не перенісши на територію музею.

“Бюст чотириразовому Герою Радянського Союзу Л. І. Брежнєву залишити на своєму місці як частину експозиції відділу музею історії міста і привести у відповідність до вимог Закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки»”, – йдеться в рішенні міськради №201-07 / VII від 28 квітня 2016 року.

Нагадаємо, у 2020 році прокуратура відмовилась вжити заходів для демонтажу пам’ятника та припинення порушення закону.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.