Мешканця Франківська, який підтримував “спецоперацію” та радів окупації Луганщини, арештували

Чоловікові повідомлено про підозру у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії рф проти України.

21.11.2023
Мешканця Франківська, який підтримував “спецоперацію” та радів окупації Луганщини, арештували

Як повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура, з липня 2022 року чоловік неодноразово поширював дописи, в яких виправдовував збройну агресію РФ.

Зрадник радів окупації українських міст та публікував матеріали про успішне проведення «спецоперації рф» на території України. Окрім того поширював заяви керівництва збройних сил рф щодо «звільнення» Луганщини.

Під час обшуків в помешканні підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили мобільний телефон та комп’ютерну техніку, яку він використовував для протиправної діяльності.

“Судово-лінгвістична експертиза підтвердила наявність в опублікованих матеріалах виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф та глорифікації або вираження прихильності до військових рф та людей, які тимчасово окуповують частини територій України”, – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.