Мешканця Франківська, який підтримував “спецоперацію” та радів окупації Луганщини, арештували

Чоловікові повідомлено про підозру у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії рф проти України.

21.11.2023
Мешканця Франківська, який підтримував “спецоперацію” та радів окупації Луганщини, арештували

Як повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура, з липня 2022 року чоловік неодноразово поширював дописи, в яких виправдовував збройну агресію РФ.

Зрадник радів окупації українських міст та публікував матеріали про успішне проведення «спецоперації рф» на території України. Окрім того поширював заяви керівництва збройних сил рф щодо «звільнення» Луганщини.

Під час обшуків в помешканні підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили мобільний телефон та комп’ютерну техніку, яку він використовував для протиправної діяльності.

“Судово-лінгвістична експертиза підтвердила наявність в опублікованих матеріалах виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф та глорифікації або вираження прихильності до військових рф та людей, які тимчасово окуповують частини територій України”, – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.