Мер Парижа висловилася проти участі росіян в літній Олімпіаді 2024 року

Столиця Франції втретє в історії прийматиме Олімпійські ігри наступного року.

08.02.2023
Мер Парижа висловилася проти участі росіян в літній Олімпіаді 2024 року
Фото: мерка Парижа Анн Ідальго

Про це пише Politico.

Мерка Парижа Анн Ідальго 7 лютого заявила що вона “не виступає за” дозвіл росіянам змагатися як нейтральним особам або під прапором Олімпійських ігор, що свідчить про зміну її позиції минулого місяця, коли вона стверджувала, що спортсмени не повинні бути позбавлені можливості брати участь у змаганнях.

“Поки триває ця війна, ця російська агресія проти України, неможливо йти парадом, ніби нічого не відбувається, щоб делегація прибула до Парижа, а на Україну сиплються бомби”, – сказала Ідальго.

Хоча остаточне рішення приймає МОК, Ідальго є важливим союзником для української позиції, оскільки вона знаходиться в центрі підготовки до Олімпіади. Ідальго сказала, що публічно висловить свою незгоду з МОК, якщо він не передумає.

Нагадаємо, російським та білоруським спортсменам дозволили взяти участь в Олімпійських іграх 2024. Президент Литви звернувся до країн Заходу через можливу участь росіян та білорусів в Олімпіаді, а Польща заявила, що коаліція країн висуне ультиматум МОК.

Крім того, 7 лютого скандинавські країни виступили проти повернення росіян та білорусів до міжнародних спортивних змагань.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.