Медики у Львові виконали унікальну операцію дівчині з онкологією

Лікарні з трьох українських міст об’єдналися, щоб прооперувати дівчину, яка хворіє на рак кісток.

15.11.2023
Медики у Львові виконали унікальну операцію дівчині з онкологією

Про це повідомили в Першому медичному об’єднанні Львова.

Там розповіли, що медики виконали таку операцію як ротаційну пластику на кінцівках Юлії з Івано-Франківська. Вони видалили середню частину ноги, а нижню перевернули на 180 градусів і пришили задом наперед.

У 18-річної Юлії діагностували рак кісток. Спочатку вона лікувалася в рідному місті, однак недуга прогресувала. Тому щоб врятувати Юлію, їй потрібно було видалити уражену пухлиною кістку, а це означало ампутувати ногу на високому рівні.

Тому лікарі з трьох міст (Львова. києва та Івано-Франківська) об’єдналися, щоб боротися за якість життя дівчини. Так, вони вирішили провести рідкісну операцію — ротаційну пластику.

Операційне втручання минуло успішно. Пацієнтка вже повернулася до Івано-Франківська, де проходить курс хіміотерапії та продовжує боротися з раком.За словами медиків, коли в неї з’явиться більше сил вона зможе розробляти ногу, а згодом — готуватися до протезування.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.