Медики у Львові виконали унікальну операцію дівчині з онкологією

Лікарні з трьох українських міст об’єдналися, щоб прооперувати дівчину, яка хворіє на рак кісток.

15.11.2023
Медики у Львові виконали унікальну операцію дівчині з онкологією

Про це повідомили в Першому медичному об’єднанні Львова.

Там розповіли, що медики виконали таку операцію як ротаційну пластику на кінцівках Юлії з Івано-Франківська. Вони видалили середню частину ноги, а нижню перевернули на 180 градусів і пришили задом наперед.

У 18-річної Юлії діагностували рак кісток. Спочатку вона лікувалася в рідному місті, однак недуга прогресувала. Тому щоб врятувати Юлію, їй потрібно було видалити уражену пухлиною кістку, а це означало ампутувати ногу на високому рівні.

Тому лікарі з трьох міст (Львова. києва та Івано-Франківська) об’єдналися, щоб боротися за якість життя дівчини. Так, вони вирішили провести рідкісну операцію — ротаційну пластику.

Операційне втручання минуло успішно. Пацієнтка вже повернулася до Івано-Франківська, де проходить курс хіміотерапії та продовжує боротися з раком.За словами медиків, коли в неї з’явиться більше сил вона зможе розробляти ногу, а згодом — готуватися до протезування.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.