Львівські медики пересадили кістковий мозок 3-річній дитині

3-річний Ярема майже півтора року життя боровся із нейробластомою. Хлопчик пережив 10 блоків хіміотерапії, операцію з видалення новоутвору та дві пересадки кісткового мозку. Дитині вдалось побороти недугу.

04.04.2024
Львівські медики пересадили кістковий мозок 3-річній дитині

Про це повідомили у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Тривалу терапію львівські медики використали, щоб не дати шансів хворобі рецидивувати.

“У лікуванні Яреми ми із самого початку передбачали проведення тандемної трансплантації: через масивне ураження кісток та поширення метастазів у нижній щелепі. Повторна пересадка не викликала жодних ускладнень, хлопчик дуже швидко відновився після маніпуляції. Можемо констатувати, що досягли дуже хорошого результату. У Яреми не лише не залишилось залишкової пухлини і вогнищ хвороби, але й регресували всі метастази”, — розповіла лікарка Наталія Васільєва.

Батьки хлопчика зазначили, що тривала хвороба забрала багато сил у всієї родини. Тож тепер сім’я планує повернутися до повноцінного життя — без лікарень та хвороби.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.