Львівський “Шувар” поділився актуальними цінами на салатні овочі

На оптовому ринку розповіли, скільки коштують овочі станом на 29 січня.

29.01.2024
Львівський “Шувар” поділився актуальними цінами на салатні овочі

Про це повідомили на Facebook-сторінці Оптовий Ринок “Шувар”.

“Друзі, радісна новина для всіх шанувальників свіжих та якісних овочіів. Сьогодні на нашому ринку з’явилася перша молода капуста цього сезону”, – йдеться у повідомленні.

У відео можна більш детально дізнатись вартість помідорів, цвітної капусти, перцю, баклажанів, редиски, огірків.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.