Львівська міськрада повернула ЄБРР понад 107 млн грн

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про перерахування Європейському банку реконструкції та розвитку коштів для погашення кредиту.

09.04.2024
Львівська міськрада повернула ЄБРР понад 107 млн грн

Йдеться про 107 млн 600 тис грн, повідомляє Lviv.media.

У 2022 році Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав Львову кредит на 25 млн євро, які міськрада зобов’язалася погасити коштом бюджету Львівської міської територіальної громади. Кредит надали на 4,5 роки, тобто до 2026 року. Згідно з розпорядженням Андрія Садового у міськраді виділили перший транш на погашення цього кредиту.

“Департаменту фінансової політики перерахувати Європейському банку реконструкції та розвитку кошти в сумі 107 600 000 грн на повернення основної суми кредиту”, — йдеться у розпорядженні.

Позику, яку Львів отримав від ЄБРР скерували на підтримку ліквідності основних комунальних підприємств у час війни. Йдеться про такі міські підприємства: “Львівелектротранс”, “Львівавтодор”, “Львівводоканал”, “Львівтеплоенерго” та “Зелене місто”. Позичені кошти мали компенсувати тимчасову втрату доходів і додаткові витрати, пов’язані з війною, що мало дозволити цим підприємствам продовжувати надання важливих для міста послуг.

Депутати Львівської міськради затвердили кредитну угоду у грудні 2022 року. Згідно з її умовами, повернення кредиту має відбуватись шістьма рівними піврічними платежами, починаючи з квітня 2024 року.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.