«Львівавтодор» визнав незаконне надмірне зняття грошей за проїзд у громадському транспорті

Пасажирам, в яких відбулося «подвоєння транзакцій», повернуть кошти впродовж 14 днів.

29.02.2024
«Львівавтодор» визнав незаконне надмірне зняття грошей за проїзд у громадському транспорті

Як з’ясували в ЛКП «Львівавтодор», 24 лютого відбувся тимчасовий збій у роботі фінансового ядра генерального підрядника впровадження системи електронного квитка у Львові, чеської компанії «Мікроелектроніка», повідомляє пресслужба Львівської міськради.

На вихідних до ЛКП «Львівавтодор» від банку надійшло повідомлення про необхідність додаткової перевірки списань коштів за п’ятницю, 23 лютого.

Відразу після цього ЛКП розпочало внутрішню перевірку спільно з компанією «Мікроелектроніка». Пізніше отримали перші звернення від пасажирів на Гарячу лінію міста та гарячу лінію ЛеоКарт про некоректне списання коштів за проїзд у громадському транспорті. Окремі випадки звернень підтвердились.

Після перевірки кожної операції у підприємстві підтвердили, що у близько 2% пасажирів, які розрахувались за проїзд банківською карткою у п’ятницю, 23 лютого, справді відбулось «подвоєння транзакцій». До слова, щодня у громадському транспорті відбувається близько 58 тисяч транзакцій банківськими картками.

Вже відомо, що цей збій не пов’язаний з якістю роботи валідатора, часом валідації, маршрутом транспортного засобу, видом транспорту чи видом платіжної системи.

“Подвоєння транзакцій підтвердив і головний підрядник «Мікроелектроніка» у своєму листі, в якому офіційно вибачився, визнав свою вину та одразу ж запропонував механізм автоматичного повернення надміру списаних коштів. Відтак технічний відділ завершує ідентифікацію усіх помилкових транзакцій за цей день, після чого впродовж 14 робочих днів надмірно списані кошти у повному обсязі будуть повернуті пасажирам в автоматичному режимі”, – йдеться у повідомленні.

Водночас ЛКП «Львівавтодор» із генеральним підрядником «Мікроелектроніка» вже працюють над впровадженням додаткового контролю роботи програмного забезпечення для недопущення такої ситуації у майбутньому.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.