Львів’яни платили за проїзд більше за встановлений тариф через збій в роботі е-квитка

Пасажири громадського транспорту у Львові масово скаржаться на те, що у них некоректно списувалася оплата за проїзд у громадському транспорті. При оплаті банківською карткою з їхніх рахунків списувались суми більші, ніж мали б за встановленим тарифом.

27.02.2024
Львів’яни платили за проїзд більше за встановлений тариф через збій в роботі е-квитка

Причиною цьому став збій у системі роботи електронного квитка, який уже ліквідували, повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

З 23 лютого львів’яни на сторінці “Гаряча лінія міста Львова” у Facebook почали масово скаржитись на некоректне списання оплати за проїзд у громадському транспорті. З карток користувачів на користь Львівавтодору знімалася оплата, яка вища за чинні тарифи. Одна поїздка могла коштувати львів’янам від 21 грн до 60 грн, тоді як тариф для оплати банківською карткою становить 15 грн.

“Справді ситуацію підтверджують: при деяких оплатах знято більше, ніж мали, а обґрунтовують це все програмним збоєм“, — розповів Зінкевич.

За його словами, цей збій у КП “Львівавтодор” уже ліквідували, і така ситуація не мала б повторитися. Також Ігор Зінкевич зазначив, що наразі працівники Львівавтодор шукають способи повернути львів’янам гроші, які помилково списалися з їхніх рахунків.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.