Львів’янина, який стверджував, що «Буча – це фейк», засудили

Чоловік сяде до в’язниці через виправдовування збройної агресії РФ проти України.

16.11.2023
Львів’янина, який стверджував, що «Буча – це фейк», засудили

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Чоловік під час телефонних розмов з товаришем активно висловлювався про підтримку Росії. Зокрема, він підтримував збройну агресію проти України та виправдовував дії військових РФ.

«Окрім цього, чоловік підтримував відверту антидержавницьку, антиукраїнську та проросійську позицію. Під час чергової розмови на російській мові стверджував, що “Буча – це такий же фейк, як і все інше”, а в судовому засіданні повідомив, що “України як держави не існує, немає української нації, та що він любить путіна”», — йдеться у повідомленні.

За вироком першої інстанції чоловіка визнали винним та призначили покарання — пів року арешту. Однак прокурор не погодився із вироком та подав апеляційну скаргу. Оскільки вважав, що призначене покарання є надто м’яким.

Після розгляду апеляції львів’янина засудили на два роки позбавлення волі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.