Львів’янин і ветеран УПА Андрій Ковальський відзначив 101-й день народження

Свої уродини відзначив ветеран Української повстанської армії Андрій Ковальський.

14.11.2023
Львів’янин і ветеран УПА Андрій Ковальський відзначив 101-й день народження

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Представники управління соціального захисту  відвідали пана Андрія та від громади Львова привітали його і вручили матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень.

Загалом у листопаді поважний ювілей – у трьох мешканців Львова. Окрім Андрія Андрійовича, свої уродини цього місяця відзначатиме Ксенія Савіцька: 21 листопада їй буде 102 роки. Також свої 102-гі уродини 1 листопада відсвяткувала Тетяна Філіппова.

Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.