На Львівщині 97 років відсвяткував вояк УПА Йосип Клюс

12 лютого Йосип Клюс зі Стрілкович, що на Самбірщині, відсвяткував свій день народження.

13.02.2024
На Львівщині 97 років відсвяткував вояк УПА Йосип Клюс

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Учаснику національно-визвольних змагань, вояку УПА виповнилося 97 років.

“За вагомі особисті заслуги і з нагоди дня народження Йосипу Івановичу вручили подяку від Самбірської РВА та символічний подарунок. Низький уклін панові Йосипу, многая літа! Вчимося та надихаємося силою, розумом, вірою і сміливістю наших героїв різних поколінь. Ми обов’язково переможемо!” – зазначив Козицький.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.