Китай купив у росії вкрадену з України мідь

Китайська компанія купила на заводі в окупованому Дебальцевому злитків мідного сплаву на щонайменше 7,4 мільйона доларів.

14.04.2023
Китай купив у росії вкрадену з України мідь
Фото: умовне

Про це пише Reuters після аналізу даних російської митниці.

Згідно з даними, китайська фірма Quzhou Nova купила щонайменше 3220 тонн мідного сплаву на загальну суму $7,4 млн у Дебальцевського заводу металургійного машинобудування в період з 8 жовтня 2022 року по 24 березня 2023 року.

Представники Quzhou Nova заперечили, що займаються імпортом чи експортом злитків мідного сплаву. Інформацію про купівлю міді ні підтвердили, ні спростували у Митних службах Китаю та росії.

У лютому 2022 року, перед початком повномасштабного вторгнення росії, США та ЄС заборонили імпорт товарів з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Китай не вводив жодних обмежень на торгівлю з росією чи тимчасово окупованими територіями. Але китайські компанії, які займаються таким імпортом чи експортом, ризикують потрапити до чорних списків західних країн.

Журналісти з’ясували, що загалом із жовтня по лютий Китай імпортував із росії міді та мідних сплавів на 852 мільйони доларів.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.