У США прокоментували миротворчі зусилля Китаю щодо російсько-української війни

Заступник Держсекретаря США Річард Верма, коментуючи миротворчі зусилля Китаю, заявив, що тільки Україна повинна вирішувати, на яких умовах закінчиться війна

20.05.2023
У США прокоментували миротворчі зусилля Китаю щодо російсько-української війни

У Сполучених Штатах також закликали світ “підтримати потреби України у відбудові”. Про це повідомляє Укрінформ.

“Я не можу говорити про позицію Китаю. Однак я хотів би, щоб усі країни виступили проти агресії. Я хотів би, щоб усі країни підтримали потреби України у відбудові. Ці потреби сьогодні існують. І врешті-решт, народ України має самостійно ухвалити рішення про те, як і коли цей конфлікт буде припинено. Це не вирішуватиме стороння сила”, – наголосив заступник Держсекретаря США .

Раніше повідомлялося, що спецпредставник Китаю Лі Хуей під час дводенного візиту в Україну зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.