У США прокоментували миротворчі зусилля Китаю щодо російсько-української війни

Заступник Держсекретаря США Річард Верма, коментуючи миротворчі зусилля Китаю, заявив, що тільки Україна повинна вирішувати, на яких умовах закінчиться війна

20.05.2023
У США прокоментували миротворчі зусилля Китаю щодо російсько-української війни

У Сполучених Штатах також закликали світ “підтримати потреби України у відбудові”. Про це повідомляє Укрінформ.

“Я не можу говорити про позицію Китаю. Однак я хотів би, щоб усі країни виступили проти агресії. Я хотів би, щоб усі країни підтримали потреби України у відбудові. Ці потреби сьогодні існують. І врешті-решт, народ України має самостійно ухвалити рішення про те, як і коли цей конфлікт буде припинено. Це не вирішуватиме стороння сила”, – наголосив заступник Держсекретаря США .

Раніше повідомлялося, що спецпредставник Китаю Лі Хуей під час дводенного візиту в Україну зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.