Командир батальйону зі Львівщини підірвав гранатою волонтерську машину для військових

В Управлінні ТрО відповіли, що за цим фактом проводиться службове розслідування.

30.05.2023
Командир батальйону зі Львівщини підірвав гранатою волонтерську машину для військових

Про це повідомили Hromadske в Регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Захід».

Військовий Сил територіальної оборони України розповів у соцмережах, що його командир батальйону підірвав гранатою машину, яку військовим доставили волонтери.

На відео з машиною у вогні, чоловік за кадром каже, що комбат підірвав машину, бо військові на ній поїхали до Лиману по бензин для генератора. Однак сам військовий писав, що військові поїхали до Лиману на «Нову пошту». Йдеться про 215 батальйон 125 бригади ТрО зі Львова. 

«Хлопцям, які з позицій спустилися, заборонені будь-які виїзди, навіть у сусідній Лиман на «НП». Два рази на тиждень дозволений виїзд однієї людини з підрозділу», — пояснював військовий у коментарях.

Після цієї публікації військовослужбовець розповів, що його викликали до комбата та забирали в нього телефон. За його словами, військовим, які поїхали до Лиману, закидають СЗЧ — самовільне залишення частини, за що передбачено покарання за Кримінальним Кодексом України (ст. 407).  

У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Захід» нам повідомили, що за цим фактом проводиться службове розслідування.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.