Керівники підприємства на Тернопільщині не сплатили податків на 32 млн грн

Судитимуть двох керівників підприємства Тернопільської області, які ухилились від сплати податків

09.10.2023
Керівники підприємства на Тернопільщині не сплатили податків на 32 млн грн

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Підприємство ввозило в Україну тютюнову сировину на пільгових умовах, однак після зміни законодавства втратило такі преференції. Податкова виявила на підприємстві несплату до бюджету 32 мільйони гривень. Однак власник та директор підприємства, замість сплати боргу, ліквідували підприємство, а усе майно та обладнання перереєстрували на інше товариство, щоб уникнути арешту активів.

Накладено арешт на майно чоловіків вартістю 10 мільйонів гривень — квартири у Тернополі та Києві, автомобіль та корпоративні права підприємства.

Директора підприємства обвинувачують в умисному ухиленні від сплати податків. Засновника обвинувачують у пособництві в умисному ухиленні від сплати податків. Третього керівника оголосили в розшук, оскільки він на даний час перебуває за кордоном та ухиляється від слідства.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.