На Львівщині судитимуть гендиректора горілчаного заводу

До суду скерували обвинувальний акт стосовно гендиректора горілчаного заводу, якого підозрюють у несплаті 20 млн грн податків.

20.03.2024
На Львівщині судитимуть гендиректора горілчаного заводу

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

“Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області скерували до суду обвинувальний акт відносно генерального директора одного з підприємств, яке виготовляло горілчані вироби”, – йдеться у повідомленні.

На початку 2024 року керівництво компанії склало акти про списання залишків алкогольної продукції. Згадана продукція втратила свою якість, а її строк придатності закінчився, відповідно вона не підлягала подальшій реалізації. Однак ці дії не були відображені у податковій звітності з ПДВ, що призвело до заниження податкового зобов’язання на суму понад 20 млн грн.

Наразі генеральному директору компанії повідомлено про підозру. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.