“Карпатські мінеральні води” збудують новий завод на Львівщині

Там отримають роботу 300 людей.

28.02.2023
“Карпатські мінеральні води” збудують новий завод на Львівщині

Голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що зустрівся з представниками групи компаній “Карпатські мінеральні води”. Вони розповіли, що завершили підготовчі документальні процедури щодо зведення заводу у Львівській області та поділились найближчими планами.

Попередньо, будівництво розпочнуть уже цієї весни. Спорудження першого пускового комплексу завершать навесні 2024 року. Він вироблятиме 230 мільйонів пляшок води на рік. Загалом завод складатиметься з чотирьох пускових комплексів. Реалізацію проєкту супроводжує департамент економічної політики Львівської ОВА.

Вказується, що під час зустрічі обговорили також екологічну та інфраструктурну складові проєкту. На новому заводі отримають роботу 300 людей. Щороку підприємство сплачуватиме близько 110 мільйонів гривень податків.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.