Із Пагорба Слави у Львові демонтували радянський напис

У Львові з меморіального комплексу “Пагорб Слави” демонтували напис, який прославляв радянських солдатів.

26.10.2023
Із Пагорба Слави у Львові демонтували радянський напис

Як повідомляє пресслужба Львівської міської ради, елементи передадуть до експозиції львівського музею «Територія терору».

«Ще один крок до очищення від тоталітарних символів і мови у просторі «Пагорб Слави». Це ще не кінець, решта об’єктів цього простору невдовзі спочинуть в музеї. Щоб остаточно дати життя простору – проходимо процедуру аналогічну як по Марсовому полю», – розповіла Наталія Алєксєєва, в. о. начальника управління охорони історичного середовища Львова.

Також керівниця нагадала, що цьогоріч в музей «Територія терору» перемістили чотири скульптурні елементи тоталітарного періоду, 64 таблиці позбулися напису урср та отримали 2 дозволи Міністерства культури на ексгумацію і перенесення братських радянських могил.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.