Із Пагорба Слави у Львові демонтували радянський напис

У Львові з меморіального комплексу “Пагорб Слави” демонтували напис, який прославляв радянських солдатів.

26.10.2023
Із Пагорба Слави у Львові демонтували радянський напис

Як повідомляє пресслужба Львівської міської ради, елементи передадуть до експозиції львівського музею «Територія терору».

«Ще один крок до очищення від тоталітарних символів і мови у просторі «Пагорб Слави». Це ще не кінець, решта об’єктів цього простору невдовзі спочинуть в музеї. Щоб остаточно дати життя простору – проходимо процедуру аналогічну як по Марсовому полю», – розповіла Наталія Алєксєєва, в. о. начальника управління охорони історичного середовища Львова.

Також керівниця нагадала, що цьогоріч в музей «Територія терору» перемістили чотири скульптурні елементи тоталітарного періоду, 64 таблиці позбулися напису урср та отримали 2 дозволи Міністерства культури на ексгумацію і перенесення братських радянських могил.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.