Хто з львівських нардепів бере гроші з бюджету на житло під час війни?

Народні депутати отримали відшкодування за оренду житла за серпень 2023 року.

03.10.2023
Хто з львівських нардепів бере гроші з бюджету на житло під час війни?

Про це повідомив Telegram-канал “#політичний треш”.

Народні депутати отримують 20 тисяч гривень з держбюджету на компенсацію оренди житла у Києві.

“Дивимось за львівськими: Бакунець взяв, Батенко взяв, Бондар взяв, Васильченко взяла, Камельчук взяв, Парубій взяв, Петруняк взяв, Рущишин взяв, Саламаха взяв, Синютка взяв, Тістик взяв, Федина взяла, Юраш взяв.

Топові у нас патріоти”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.