12 мешканцям міста ЛМР відмовила у виплаті компенсацій за житло, яке постраждало внаслідок ракетного удару

30 квітня під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради начальник управління житлового господарства Владислав Іванов повідомив, що 9 мешканцям міста погодили виділити компенсації за зруйновану нерухомість внаслідок агресії Росії. Натомість 12 львів’ян отримали відмову.

01.05.2024
12 мешканцям міста ЛМР відмовила у виплаті компенсацій за житло, яке постраждало внаслідок ракетного удару

За словами Владислава Іванова, згідно з рішенням комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України розглянули 21 звернення від мешканців Львова з проханням компенсацій за пошкоджене житло, повідомляє Lviv.media.

З них затвердили лише 9 звернень, на які погодилися виділити 136 тис. грн. Решту 12 мешканців міста отримали відмову.

Як пояснив Владислав Іванов причиною такого рішення стало те що “власники зробили ремонт за власні кошти або за кошти міського бюджету”.

Нагадаємо, у Львові 15 лютого росіяни влучили в об’єкт інфраструктури. Зокрема, у житлових будинках, гуртожитку, двох школах та дитячому садочку на вулиці Науковій вибуховою хвилею вибило частину вікон, а також було пошкоджено машини, які були припарковані поруч. Також 29 грудня 2023 року внаслідок ракетного удару було пошкоджено три школи, дитячий садок та понад десяток житлових будинків на Сихові.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.