Голлівудський актор Шон Пенн зіграє у фільмі українського режисера

Зйомки фільму заплановані в Україні та Лос-Анджелесі влітку 2023 року, а прем’єра стрічки відбудеться взимку 2023 – 2024 року.

23.05.2023
Голлівудський актор Шон Пенн зіграє у фільмі українського режисера

Американський актор і режисер Шон Пенн зіграє головну роль в українському фільмі-антології “Війна очима тварин”. Режисером стане Мирослав Слабошпицький, пише The Hollywood Reporter.

Фільм “Війна очима тварин” є антологією і складається з 9 частин, кожна з яких має свого режисера. Останній фільм зніме Мирослав Слабошпицький (“Плем’я”), і в ньому Шон Пенн зіграє роль американського звукорежисера, який став свідком початку повномасштабного вторгнення.

Зйомки фільму заплановані в Україні та Лос-Анджелесі влітку 2023 року.

Стрічку “Війна очима тварин” спродюсують Sota Cinema Group і Kleos Art, а також продюсери Олег Кохан і Олексій Макухін.

За словами Кохана, всі історії, представлені у фільмі, засновані на реальних подіях, а оскароносний актор Шон Пенн “підкреслює актуальність теми екоциду в Україні”.

“Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з приголомшливим актором і визначною людиною, а також одним із найбільших друзів України Шоном Пенном, — сказав Мирослав Слабошпицький. — Він був з нами під час нападу 24 лютого і глибоко досліджує війну та Україну у своєму документальному фільмі. Його підтримка є неоціненною для нас, і її неможливо переоцінити”.

Прем’єра стрічки запланована на зиму 2023–2024 року.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.