Франція розглядає передачу Україні танків Leclerc — Politico

Зокрема, щоб заохотити Німеччину до передачі танків Leopard 2.

19.01.2023
Франція розглядає передачу Україні танків Leclerc — Politico
Фото: Leclerc

Видання Politico повідомляє, що уряд Франції розглядає можливість передачі Силам оборони України основних французьких бойових танків Leclerc.

За словами співрозмовника видання, на рішення може вплинути зустріч німецького та французького урядів.

“Побачимо, що буде вирішено на спільному засіданні кабінету міністрів Франції та Німеччини”, — додав чиновник.

За інформацією Politico західні офіційні особи побоюються, що в України залишилося небагато часу до того, як росія почне новий, ширший наступ проти України, що, ймовірно, викличе потребу в поставках танків для зміцнення оборони Києва.

Нагадаємо, Європарламент офіційно закликав канцлера Німеччини надати Україні танки Leopard 2.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.