Франція із партнерами почала роботу над спецтрибуналом для РФ

Він розслідуватиме злочини, вчинені в Україні після початку російської агресії.

01.12.2022
Франція із партнерами почала роботу над спецтрибуналом для РФ
Фото: умовне

Про це йдеться в повідомленні на сайті французького МЗС.

У відомстві наголосили, що покарання за злочини, скоєні в Україні в ході агресії Росії, є для Франції пріоритетом. Країна мобілізувалася на підтримку як української системи правосуддя, так і Міжнародного кримінального суду, які мають право проводити неупереджені та незалежні розслідування, щоб винні в цих злочинах були притягнуті до відповідальності.

“Щодо пропозиції створити спеціальний трибунал для злочинів російської агресії в Україні, ми почали працювати з нашими європейськими та українськими партнерами. Як підкреслює президентка Європейської комісії фон дер Ляєн, ітиметься про досягнення максимально широкого консенсусу в міжнародній спільноті”, – повідомляють в МЗС.

Нагадаємо, ЄС хоче використати заморожені російські активи для фінансування відновлення України.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.