Фінляндія запроваджує обмеження на в’їзд росіян

Уряд Фінляндії запроваджує значні обмеження на в’їзд до країни росіян, посилаючись на міжнародну шкоду, яку завдають туристи з рф.

23.09.2022
Фінляндія запроваджує обмеження на в’їзд росіян
Фото: умовне

Про це заявив 23 вересня міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто, передає “Громадське”.

Він наголосив, що обмеження на в’їзд стосуються як тих, хто подорожує з шенгенськими візами, раніше виданими Фінляндією, так і тих, хто подорожує з шенгенськими візами з інших країн.

«Ми сьогодні вирішили почати підготовку національного рішення щодо того, як ми можемо обмежити туристичний потік або повністю запобігти йому… Не існує ані моральної, ані етичної основи в тому, що тоді як росія веде війну проти України, подорожування росіян на відпочинок або канікули до Фінляндії чи інших частин Європи продовжиться як зазвичай», — сказав головний фінський дипломат.

За словами Хаавісто, обмеження можуть набути чинності найближчими днями, можливо, вже наступного тижня.

«Візи можуть бути анульовані в індивідуальному порядку на кордоні, коли умови не виконуються. Отримання віз може бути припинене або обмежене, за винятком особливих груп, таких як люди, які приїжджають відвідати своїх родичів», — сказав Хаавісто.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.