Федоров розповів, навіщо рф потрібен “референдум” у Херсонській та Запорізькій областях

Цивілізоване суспільство не сприйме результатів “голосування” на окупованих територіях

08.09.2022
Федоров розповів, навіщо рф потрібен “референдум” у Херсонській та Запорізькій областях
Іван Федоров

Російські загарбники вже відмовилися від планів проведення “референдуму” щодо приєднання окупованих територій України у вересні, але розмірковують про можливу нову дату. При цьому про жодне поліпшення життя для мирного населення і мови не може бути.

На думку мера Мелітополя Івана Федорова, таке “голосування” може дозволити рф провести чергову хвилю мобілізації в підконтрольних їм районах. Це пов’язано з серйозними втратами армії противника.

Про це чиновник розповів в інтерв’ю “Українській правді”. Федоров каже, що на це прямо натякають нинішні події на Донбасі, який росія жахала протягом останніх восьми років.

Попри тотальну мілітаризацію регіону, більшість жителів окупованих територій Донеччини та Луганщини не є військовими. Це не завадило російським бойовикам влаштувати тотальну зачистку серед населення чоловічої статі — відомо багато випадків, коли мирних жителів забирали на війну просто посеред вулиці.

“Ми ж знаємо ці факти: людей кидають як гарматне м’ясо. І я боюся, що саме для цього вони намагаються провести “референдум” і таким чином покрити той дефіцит, який у них із кожним днем все більше і більше”, — говорить Федоров.

За його даними, зараз у тому ж Мелітополі поки мобілізації немає. Але росіяни не раз намагалися зупиняти виїзд чоловіків призовного віку на підконтрольну територію України і навіть до Криму.

При цьому Федоров підкреслює: загалом будь-які псевдореферендуми, які можуть спробувати провести рф на тимчасово окупованих територіях України, ні на що не вплинуть. Як мінімум тому, що ніхто з цивілізованого світового суспільства не визнає їхніх результатів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.