У Львові за кілька днів зібрали 20-тонну фуру гуманітарки для Херсонщини

Це вантаж із найнеобхіднішими засобами та продуктами харчування.

11.06.2023
У Львові за кілька днів зібрали 20-тонну фуру гуманітарки для Херсонщини

У Львові зібрали 20-тонну фуру гуманітарної допомоги на Херсонщину. Допомогу відправили Херсонській міській військовій адміністрації. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Євген Бойко.

“Дякую всім, хто відразу відгукнувся і долучився. Окремо дякую благодійній організації «Центр волонтерства та захисту» Хтось каже, що українці не такі єдині як на початку війни, помиляються – ми єдині, співчутливі і діяльні”, – йдеться в його дописі.

Охочим допомогти постраждалим на Херсонщині варто телефонувати за номером 050-555-44-61 або звернутися у волонтерський штаб на вул. Чупринки, 71.

Нагадаємо, уранці 6 червня росія підірвала греблю Каховської ГЕС у Херсонській області, розпочалась евакуація мешканців із небезпечних районів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.