Екскомандира львівського «Беркуту» взяли під варту

Київський апеляційний суд узяв під варту на 60 днів без права застави колишнього командира львівського «Беркуту» Ростислава Пацеляка, якого підозрюють у перевищенні службових повноважень, вчиненні терористичного акту та вбивствах учасників Євромайдану.

24.04.2023
Екскомандира львівського «Беркуту» взяли під варту

Про це відомо з трансляції засідання суду, пише Hromadske.

З 24 березня за рішенням Печерського районного суду Києва Пацеляк перебував під нічним домашнім арештом. Київський апеляційний суд змінив йому запобіжний захід на тримання під вартою на 60 днів.

Під час апеляційного засідання 24 квітня Пацеляк розповів, що нічний домашній арешт заважав йому працювати у Києві та унеможливлював відвідини рідного Новояворівська на Львівщині.

Нагадаємо, екскомандира львівського «Беркуту» підозрюють у перевищенні службових повноважень, вчиненні терористичного акту, організації спричинення тяжких тілесних ушкоджень, а також вчиненні умисних вбивств і закінчених замахів на вбивство двох і більшої кількості учасників акцій протесту.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.