Директор підприємства у Львові ухилився від сплати податків

Директору, який ухилився від сплати податків на суму понад 104 млн грн, оголосили про підозру.

27.12.2023
Директор підприємства у Львові ухилився від сплати податків

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

Підозрюваний очолював підприємство, яке працює у сфері надання фінансових послуг. Воно перебувало на спрощеній системі оподаткування.

Директор на підприємстві налагодив схему ухилення від сплати податків. У період 2021-2022 років він вносив до податкових декларацій неправдиві відомості щодо розмірів прибутків. Сума реальних доходів становила понад 350 млн грн, однак задекларованими були лиш 8,5 млн. Таким чином директор ухилився від сплати до бюджету податків на загальну суму понад 104 млн грн.

Директору товариства повідомили про підозру. Наразі на його майно наклали арешт, також встановлюють всіх причетних до злочину.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.