Двоє дітей позбавлених батьківського піклування знайшли нову родину на Львівщині

У с. Мокротин Жовківської територіальної громади Львівського району двох дітей, позбавлених батьківського піклування влаштували на спільне проживання та виховання в дитячий будинок сімейного типу.

17.07.2023
Двоє дітей позбавлених батьківського піклування знайшли нову родину на Львівщині

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Діти віком: хлопчик 10 років та дівчинка 9 років є рідними між собою.

«Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Загалом в області функціонує 42 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 288 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 79 прийомних сімей, в яких виховується 147 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

“З питань створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї, звертайтеся до служби у справах дітей Львівської ОВА за телефоном – (032) 235 44 56”, – йдеться у дописі.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.