Дружина керівника ДБР у Львові отримала майже пів мільйона соцвиплат в Австрії

Керівник теруправління ДБР Руслан Ляшко подав декларацію про доходи за 2022 рік.

05.03.2024
Дружина керівника ДБР у Львові отримала майже пів мільйона соцвиплат в Австрії
Директор Теруправління ДБР у м.Львові Руслан Ляшко

Дружина Ляшка орендує Lexus RX 450h 2021 року випуску та отримала 472 тис. грн соцвиплат у Австрії, повідомляє Zaxid.net.

У 2022 році Руслан Ляшко отримав 1,9 млн грн зарплати в управлінні ДБР у Львові. Його дружина Ольга вказала 11,6 тис. грн зарплати у Дніпропетровській обласній прокуратурі та 472 тис. грн соцвиплат в Австрії (від Магістрату Санкт-Пельтена).

Руслан Ляшко є власником житлового будинку (43,7 м2) та двох земельних ділянок у селі Обухівка на Дніпропетровщині, квартири у Вишгороді (53,5 м2), також вони з дружиною є співвласниками квартири у селищі Слобожанське на Дніпропетровщині (100,9 м2). Ольга Ляшко також є співвласницею квартири у Житомирі (63,7 м2). У Львові Руслан Ляшко має право користуватись квартирою площею 66,6 м2.

У подружжя немає власних автомобілів. Ольга Ляшко у 2022 році почала орендувати авто Lexus RX 450h (2021 року випуску) у Максима Косигина.

Руслан Ляшко зберігає заощадження переважно готівкою: 44 тис. доларів, 5,5 тис. євро та ще 220 тис. грн. Ольга Ляшко вказала 10 тис. доларів готівкових заощаджень.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.