Сім’я судді Львівського окружного адмінсуду задекларувала 5 земельних ділянок, 3 автівки та квартири

Голова Львівського окружного адміністративного суду Олександр Коморний відомий тим, що повертає до роботи відсторонених зі скандалом співробітників митниці, яких було затримано на місці злочину.

18.06.2024
Сім’я судді Львівського окружного адмінсуду задекларувала 5 земельних ділянок, 3 автівки та квартири

На дружину Олександра Коморного Людмилу Коморну оформлено п’ять земельних ділянок, повідомляє Leopolis.news.

Сім’я судді також володіє двома квартирами, площею 104 та 89,88 кв. м, а також приватним будинком на 226,7 кв. м. Ще один будинок на 190,6 кв. м. знаходиться на стадії будівництва.

Задекларував суддя і три стареньких автомобіля: SUBARU FORESTER 2009 року випуску, NISSAN QASHQAI 2008-го та MAZDA CX-9 2008-го.

У судді Олександра Коморного також відкриті банківські рахунки у всіх основних видах валют.

Втім, ймовірно, Коморний більше довіряє братові-прокурору, ніж власній дружині. Так, брат судді Віталій Коморний перебуває на посаді прокурора Львівщини, батько – Ігор Коморний працював у Рівненській прокуратурі прокурором області.  Кругова порука у Львівській області зберігається завдяки таким кланам, а подібних випадків суддівсько-прокурорських династій – немало.

У «звичайного прокурора» Віталія Коморного, зарплатня якого складає 7000 гривень, на рахунках задекларовано 70 тис євро, 27 тис. доларів та 700 тис гривень. Окрема позиція – «подарунок від брата» у розмірі 300 тис гривень.

До слова, у активі Олександра Коморного – не лише квартири у Києві та земля на Львівщині, але й, що цікаво, – угорський паспорт. “Питання: навіщо львівським суддям, що заробляють на квартири та землю в Україні, запасний план?” – зазначили у виданні “Справжня Варта”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.