ДП «Львіввугілля» сплатило борги своїм працівникам

Державне підприємство «Львіввугілля» вперше від початку року вчасно виплатило зарплату і станом на 4 жовтня не має боргів перед своїми працівниками.

04.10.2023
ДП «Львіввугілля» сплатило борги своїм працівникам

Про це LVIV.MEDIA повідомив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

За його словами, борг із виплати на підприємстві упродовж року коливався від місячного до двомісячного фонду оплати праці і складав в середньому 200 мільйонів гривень.

Позбутися боргу вдалося завдяки тому, що ДП «Укрвугілля» почало вчасно розраховуватись за отримане від львівських шахтарів паливо.

“Розрахунки за відвантажене вугілля упродовж цього року фактично здійснюються без затримок. Це важливо. З іншого боку джерелом фінансування є державна підтримка, програма реструктуризації вугільної галузі. Держава цього року надала допомогу ДП “Львіввугілля” на 300 млн грн. Однак це не значить, що держава просто фінансує підприємство, яке не може здійснювати господарську діяльність. Адже розмір прямої фінансової підтримки, порівняно з 2021 роком скоротився у 2,5 раза”, — розповів Андрій Годик.

За словами посадовця, за останні три роки, це перший випадок, коли «Львіввугілля» не має боргів із виплати зарплати посеред року. Зазвичай державне підприємство розраховувалось зі своїми працівниками під кінець або на початок року.

ДП «Львіввугілля» — найбільший промисловий видобувний комплекс Львівщини. У його складі — шість діючих вугільних шахт.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.