Десять українських екіпажів завершили навчання на танках Leopard 2 в Іспанії

Перші екіпажі завершили чотиритижневу підготовку в Національному навчальному центрі в іспанській Сарагосі.

13.03.2023
Десять українських екіпажів завершили навчання на танках Leopard 2 в Іспанії
Фото: Reuters

Про це пише Reuters, посилаючись на заяву міністерства оборони Іспанії. 

Загалом іспанські фахівці навчили 55 воїнів ЗСУ – 40 членів екіпажу танка та 15 спеціалістів-механіків.

Один з офіцерів іспанської армії, капітан Контрерас, заявив, що тепер українці повернуться додому “з дуже добрими знаннями про танки Leopard 2”.

“Це був дуже напружений процес. Хоча танки були різними, було багато систем, які збігалися, і це значно полегшило завдання. При цьому разом із мотивацією, яку привніс особовий склад, та їх бажанням навчатися, ми бачимо, що вони дуже добре підготовлені до відновлення бойових дій”, – зазначив Контрерас.

Нагадаємо, Іспанія готова передати Україні 10 танків Leopard 2 замість 6.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.