Дай тому, кого знаєш. Кому віриш. Кого перевіриш

Колись один мудрий чоловік сказав: “Руки, які дають, святіші за уста, які моляться”. Тому неймовірна вдячність усім, хто своїми пожертвами допомагає нашому війську знищувати нечисть.

14.10.2022
Дай тому, кого знаєш. Кому віриш. Кого перевіриш
Фото: умовне

Респект і тим, хто має наснагу акумулювати кошти і хист придбати необхідні речі. Усім без винятку, чи це великі “реєстрові” фонди, чи дрібніші волонтерські ініціативи.

Але маю одне питання. Долучившись до розкрученого всеукраїнського здвигу, приміром, Притули і перерахувавши йому кошти, ви, безперечно, зробили добру справу. Однак коли вам потрібно саперну лопатку для родича, бінокль для товариша, чи спальник для співробітника – ви йдете до Притули? Підозрюю, що 99,9 відсотків людей шукають необхідні речі самостійно, або звертаються до непафосних, але знайомих волонтерів.

Зрозуміло, що приємно відчувати себе частиною мегапроєкту, але дуже прошу включити в собі раціо і перед тим, як здійснити свій особистий транш на військо, подумати, до кого завтра прийдете по конкретну допомогу для близької вам людини.

Розумію, що пост може викликати дискусію, схвалення і критику. Насправді не ділю порядних волонтерів на “своїх” і “чужих”. Просто трошки захотілося нагадати, що бійцям потрібні і супутники, і дрони, і перископи, і оптика, і термобілизна зі спальниками.

Роман Онишкевич

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.