Британія вже передала Україні кілька далекобійних ракет Storm Shadow

Українська влада запевнила Лондон: ці ракети використовуватимуть лише в межах суверенної території України і не атакуватимуть ними росію.

11.05.2023
Британія вже передала Україні кілька далекобійних ракет Storm Shadow

Велика Британія вже передала Україні кілька крилатих ракет Storm Shadow з дальністю до 300 км перед контрнаступом. Про це повідомляє CNN із посиланням на кількох високопоставлених західних чиновників.

Американський високопосадовець заявив телеканалу, що Storm Shadow — «справжня зміна правил гри з точки зору дальності дії» і надає Києву можливості, про які влада просила від початку повномасштабної війни. Ці ракети зможуть завдавати ударів углиб захоплених рф територій України.

За словами одного зі співрозмовників CNN, українська влада запевнила Лондон: ці ракети використовуватимуть лише в межах суверенної території України й не атакуватимуть ними росію.

Storm Shadow/SCALP — франко-британська авіаційна крилата ракета класу «повітря — земля», яку виробляє компанія MBDA. Вага її бойової частини — 450 кг. Вона здатна вражати цілі на дистанції від 250 до 1000 км.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.