Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС

Він наголосив, що США не залишать Україну в біді.

06.06.2023
Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС

Президент США Джо Байден уперше відреагував на підрив Каховської гідроелектростанції росіянами, пообіцявши підтримувати Україну. Про це він повідомив під час спілкування із журналістами 6 червня, передає Голос Америки.

Йому поставили питання, що він може сказати росії щодо підриву Каховської ГЕС.

“Ми не залишимо. Ми допоможемо Україні”, — відповів Байден.

Раніше канал NBC з посиланням на джерела повідомив, що Білий дім має у своєму розпорядженні розвіддані, які підтверджують відповідальність Росії за знищення греблі Каховської ГЕС. Адміністрація президента Джо Байдена працює над тим, щоб розсекретити частину розвідданих і поділитися ними найближчим часом.

Нагадаємо, уранці 6 червня росія підірвала греблю Каховської ГЕС у Херсонській області, розпочалась евакуація мешканців із небезпечних районів. В “Укргідроенерго” повідомили, що ГЕС повністю зруйнована і не підлягає відновленню. Пізніше Європейський Союз висловив готовність надати допомогу Україні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.