Байден прокоментував плани росії розмістити ядерну зброю у Білорусі

За його словами, поки це не було реалізовано.

29.03.2023
Байден прокоментував плани росії розмістити ядерну зброю у Білорусі

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден прокоментував заяву президента рф путіна про намір розмістити ядерну зброю в Білорусі.

Байден сказав журналістам, що стурбований планами росії розмістити ядерну зброю в сусідній країні, пише CNN. Водночас він зазначив, що поки що це не було здійснено. 

“Вони ще цього не зробили, якщо тільки щось не сталося, поки я був у вертольоті. Звичайно, це мене турбує. Про що я говорив з вами, хлопці, весь останній рік? Це небезпечна розмова, і це викликає занепокоєння”, – додав президент.

Нагадаємо, 25 березня путін заявив, що в Білорусі будують спеціальне сховище для тактичної ядерної зброї. У відповідь Україна закликала скликати позачергове засідання Радбезу ООН, воно відбудеться вже на цьому тижні.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.