Австралія приєдналася до створення спецтрибуналу для рф

Над спецтрибуналом уже працюють Франція та Велика Британія.

26.01.2023
Австралія приєдналася до створення спецтрибуналу для рф
Фото: умовне

Про це повідомила міністерка закордонних справ Австралії Пенні Вонг у своєму твіттері. 

“Австралія приєдналася до основної групи партнерів, включаючи Францію та Велику Британію, щоб гарантувати, що керівництво росії буде притягнуто до відповідальності за незаконне вторгнення в Україну”, – написала вона.

Нагадаємо, Франція із партнерами почала роботу над спецтрибуналом для росії. Крім того, Європарламент закликав створити спецтрибунал для путіна та лукашенка.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.