2 пенальті за 3 хвилини: дивне суддівство у матчі Агробізнес – Карпати

Підопічні Мирона Маркевича перемогли 1:0 у 7 турі Першої Ліги України групи А. Проте, знову рефері відзначились. У ворота Агробізнеса було призначено два пенальті з різницею у 2 хвилини.

11.09.2023
2 пенальті за 3 хвилини: дивне суддівство у матчі Агробізнес – Карпати

Як повідомляє footballhub.ua, спершу Ян Костюк підставився, а Руслан Бариляк мінімально зачепив футболіста Карпат. Вирок – пенальті на 40 хвилині матчу, який впевнено реалізував Павло Полегенько. 1:0 на користь львівської команди.

Через 3 хвилини головний арбітр матчу Ігор Сташук призначив ще один пенальті. Амбросій Чачуа тікав від Івана Гаврушка і впав. Рефері матчу вказав на позначку. Проте, одинадцятиметровий не реалізовує бразилець Ігор Невес.

В підсумку Карпати перемогли 1:0 і закріпили за собою першу сходинку у турнірній таблиці. Після 7 матчів у львів’ян у активі 19 очок.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.