У Львові жінка влаштувала скандал через прохання розмовляти українською

У поліцію вже написали заяву.

12.09.2022
У Львові жінка влаштувала скандал через прохання розмовляти українською
Скріншот

Про цей інцидент у фейсбуці розповіла колишня директорка департаменту з питань поводження з відходами Львівської міськради Оксана Кошак.

За її словами, у ТРЦ Victoria Gardens російськомовна жінка почала грубо спілкуватись із працівниками KFC. На прохання поводитись спокійніше і розмовляти українською вона плювалася, вирвала та кинула об підлогу телефон постраждалої та жбурнула в неї підніс.

“Її позиція “я буду разгаварівать на язике каком хачу”. Досить толерантності до хамів! Що дивує, всі столики були зайняті і ніхто ні слова не сказав в той час коли нас українців у Львові поливали брудом в прямому і переносному сенсі”, – йдеться у дописі жінки.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.