На Львівщині запрацювало харківське підприємство, яке виготовляє верстатне обладнання

Станом на сьогодні в область релокувались 219 підприємств, з них 153 – вже працюють.

05.10.2022
На Львівщині запрацювало харківське підприємство, яке виготовляє верстатне обладнання

Через вторгнення РФ бізнес із постраждалих від війни регіонів перебирається у більш безпечні.

Від кінця лютого Львівщина отримала 956 заявок на релокацію підприємств. Про це інформують в ОВА.

Одне з них нещодавно запрацювало на повну потужність – ФОП Годунов, яке виготовляє верстати з комп’ютерним числовим програмним керуванням.

Підприємець розповідає, що евакуйовувати виробничі потужності на Львівщину прийшлось під обстрілами.

“Переїхав сам з родиною, їхали на два-три тижні. Коли ж зрозумів, що ми залишимось на довше, прийняв рішення перевозити обладнання та починати працювати. Місяць-півтора приходили до тями. Потім вже організували перевезення обладнання”, – поділився бізнесмен.

Виробництво запустили лише через декілька місяців. Спочатку виготовляли лише продукти, які мали найбільший попит, сьогодні ж підприємство працює на повну потужність.

У Львівській ОВА зазначають, що бізнесменам, яким довелося втікати від війни, допомагає команда відділу інвестиційної політики. Фахівці сприяють у пошуку локації для розміщення виробництва та отриманні фінансової підтримки, займаються поселенням працівників, надають юридичні консультації.

“Релокація бізнесу – це не лише захист діючих підприємств від руйнації, а й продовження виробництва, збереження робочих місць, надання населенню можливості працювати та забезпечувати свої сім’ї, а також наповнення державного бюджету”, – наголосили у Львівській ОВА.

За даним адміністрації, найбільше підприємств в область релокувались з галузі легкої промисловості, машинобудування та металообробки.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.