Шмигаль повідомив, скільки Україні потрібно ще генераторів для проходження зими

Частину цих потреб уряд сподівається закрити за допомогою партнерів.

16.12.2022
Шмигаль повідомив, скільки Україні потрібно ще генераторів для проходження зими

Українські підприємства імпортували вже сотні тисяч малопотужних генераторів, але для проходження цієї зими Україні потрібна ще понад 17 тисяч великих та промислових генераторних установок. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Під час засідання уряду Шмигаль повідомив, що малі та середні українські підприємці вже імпортували 500 тисяч малопотужних генераторів.

“Але для проходження зими нам потрібно ще близько 17 тисяч великих та промислових генераторних установок”, – сказав прем’єр-міністр.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.