“Податкова амністія” вивела з тіні менш як 1% від запланованого

В Україні 1 березня завершилася кампанія добровільного декларування активів (податкова амністія), яка стартувала у вересні 2021 року.

02.03.2023
“Податкова амністія” вивела з тіні менш як 1% від запланованого
Фото: умовне

Про це повідомив голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев, пише “Економічна правда”.

За його словами, станом на 1 березня подано 845 декларацій. При цьому загальна вартість задекларованих активів – 8,82 млрд грн.

Загальна сума – задекларованого збору​​ 547,5 млн грн.

При цьому за останні два тижні задекларовано 2,6 млрд грн, що становить майже 30% від суми всіх задекларованих активів.

Перед запуском амністії Гетманцев заявляв, що амністія здатна вивести з тіні активи на суму близько $20 млрд. Таким чином, вдалося зібрати менше ніж 1% від запланованої суми.

На процес амністії негативно вплинуло повномасштабне вторгнення рф – через війну амністію продовжили з 1 вересня 2022 року до 28 лютого 2023 року.

Зазначимо, податкова амністія дозволяла громадянам, які ухилялися від сплати податків, відкрити свої справжні статки та доходи, уникнувши при цьому покарання шляхом декларування активів.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.